Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Dwór - Krakowskie Centrum Konferencyjne

Tomaszowice , ul. Krakowska 68,

Polecamy

N: 19.842684 E: 50.13611

http://www.dwor.pl

dwor@dwor.pl

012 419 20 00 

Dwór w Tomaszewicach to zabytkowy XIX-wieczny zespół dworsko-parkowy usytuowany u wrót Krakowa. To miejsce posiadające własną historię i ducha staropolskiego obyczaju, gdzie piękno architektury harmonijnie współgra z naturalnym, parkowym otoczeniem. Klasycystyczny dwór i zabudowania folwarczne, adaptowane do współczesnych wygód, zostały przekształcone na elegancki hotel o trzygwiazdkowym standardzie, restaurację, sale wielofunkcyjne, seminaryjne i powierzchnie wystawowe. Dwór jest idealnym miejscem do organizacji szkoleń, konferencji, imprez plenerowych i bankietów dla kilku czy nawet kilkuset osób. Malowniczo ulokowany w otulinie Jurajskich Parków Krajobrazowych wyróżnia się ciszą, spokojem i dyskrecją. Dojazd do Dworu w Tomaszowicach z centrum Krakowa oraz z lotniska w Balicach zajmuje zaledwie kilkanaście minut. (ok. 9 km). Zabytkowy, XIX-wieczny zespół dworsko-parkowy w Tomaszowicach pod Krakowem odzyskał blask dawnej świetności i na jesieni 2000 r. otworzył swe podwoje. Piękne wnętrza, harmonia przyrody i architektury tworzą dogodne warunki do pracy i odpoczynku. Do dyspozycji gości 35 pokoi dwuosobowych, 3 pokoje trzyosobowe oraz 3 apartamenty. Wszystkie pokoje posiadają łazienki,są wyposażone w mini-bary, telefony i TV-Sat. W hotelowej restauracji można skosztować inspirowane kuchniami świata menu oraz drinki w drink-barze. W przestronnym hotelowym foyer znajdą Państwo miły klimat do spotkań towarzyskich. Hotel posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Udogodnienia

  • obiekt przystosowany dla niepełnosprawnych
  • dla aktywnych

Multimedia

W pobliżu

Stadnina Podskalany

Tomaszowice
ul. Podskalany 61

Punkt widokowy

Wielka Wieś
ul. Polna

Kościół parafialny pw. św. Wojciecha

Modlnica
ul. św. Wojciecha 83

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.