Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Wielka Skała i Niewielka Skała

Tomaszowice

N: 19.846752 E: 50.142283

http://wspinka.org/dzialalnosc/projekty/19-02-12/wspinanie-na-wielka-skale

Skały Wielka i Niewielka położone są na początku Wąwozu Podskalańskiego od jego wschodniej strony. Dochodzimy do nich, idąc około 300 metrów gruntową drogą, odchodzącą od ulicy Podskalany w Tomaszowicach. Droga, którą prowadzi czarny szlak turystyczny, biegnie dnem Wąwozu Podskalańskiego. Skały mają wystawę zachodnią i północną, a dzięki otaczającym drzewom idealnie nadają się na upalne dni. Wielka Skała sięga 15 metrów wysokości, Niewielka Skała mierzy niewiele ponad 10 metrów. Obie oferują 19 linii wspinaczkowych, w większości łatwych.

Udogodnienia

  • dla aktywnych

Multimedia

W pobliżu

Stadnina Podskalany

Tomaszowice
ul. Podskalany 61

Dwór - Krakowskie Centrum Konferencyjne

Tomaszowice
ul. Krakowska 68,

Punkt widokowy

Wielka Wieś
ul. Polna

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.