Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

ParkHotel Economic

N: 19.862578 E: 50.141415

http://www.parkhotel.com.pl

parkhotel@parkhotel.com.pl

012 419 13 31

ParkHotel Economic znajduje się w okolicy Krakowa na trasie dojazdowej 94, w odległości 13 km od centrum miasta. Położony na terenie Jurajskiego Parku Krajobrazowego, otoczony zielenią zapewnia ciszę, spokój oraz możliwość relaksu od zgiełku miasta. Oferowane są wygodne pokoje 1-, 2-, 3-osobowe z łazienką, TV i telefonem. W całym obiekcie dostępny jest bezpłatny internet bezprzewodowy. Przy hotelu znajduje się parking strzeżony (21:00 – 06:00), na którym mogą Państwo bezpiecznie zostawić samochód bez dodatkowych opłat. Pomagają w organizacji kompleksowych szkoleń, konferencji oraz imprez okolicznościowych. Od godziny 7:00 serwowane są smaczne śniadania hotelowe. Zapraszają na "Podróżne Menu", gdzie każde danie kosztuje 15 zł.

Udogodnienia

  • parking
  • Wi-Fi

Noclegi

  • łazienki w pokojach

W pobliżu

Stadnina Podskalany

Tomaszowice
ul. Podskalany 61

Kościół parafialny pw. św. Wojciecha

Modlnica
ul. św. Wojciecha 83

Dwór Konopków

Modlnica
ul. Św. Wojciecha 62

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.