Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Stadnina Podskalany

Tomaszowice , ul. Podskalany 61

N: 19.852331 E: 50.140386

http://stadnina.podskalany.pl/

podskalany@podskalany.pl

606 915 009

Stajnia znajduje się w małej i malowniczej miejscowości Tomaszowice, która jest oddalona o około 10 km na północny zachód od centrum Krakowa. Tereny Jury Krakowsko-Częstochowskiej wyróżniają się zapierającymi dech w piersiach widokami, dostarczającymi niezapomnianych wrażeń. W naszej stajni mieszka 10 koni, w tym 3 koniki polskie i 7 koni szlachetnej półkrwi. Nasze zwierzaki są zróżnicowane pod względem wzrostu i charakteru. W związku z tym idealnie nadają się do jazdy zarówno pod dziećmi, jak i bardziej wymagającymi jeźdźcami. Celem naszej pracy zarówno z ludźmi, jaki i zwierzętami jest nie tylko klasyczna nauka - staramy się przede wszystkim, by jeździec i koń nawiązali ze sobą kontakt oparty na wzajemnej współpracy, szacunku i zaufaniu. Wykształcenie zootechniczne oraz długoletni staż pracy z końmi naszego zespołu wpływa na charakter zajęć dotyczących naturalnego jeździectwa. Naszym klientom mamy do zaoferowania przestrzeń, kameralność, czystą przyrodę, swobodę i konie, a także przyjaciół, domową atmosferę i niezapomniane chwile. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Udogodnienia

  • dla dzieci
  • dla aktywnych

W pobliżu

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.