Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Centrum Kultury i Sportu

Krzeszowice , Walkowskiego 1

N: 19.631728 E: 50.135696

Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach to gminna instytucja kultury. Oprócz bieżącej działalności związanej z organizacją zajęć dla mieszkańców zajmuje się organizacją imprez i wydarzeń kulturalno-sportowych, zarządza miejscowym "Orlikiem" i salą widowiskowo-sportową. W siedzibie CKiS, mieszczącej się w Pałacyku Vauxhall, funkcjonuje galeria, która organizuje wystawy, wernisaże, spotkania autorskie oraz wieczory poezji.

Multimedia

W pobliżu

Kościół pw. św. Marcina z Tours

Krzeszowice
Grunwaldzka 1

Pałacyk Vauxhall

Krzeszowice
Walkowskiego 2

Kościół pw. NMP w Paczółtowicach

Paczółtowice
Paczółtowice 14

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.