Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Agroturystyka Ostaniec

Bębło , ul. Zachodnia 18

N: 19.789831 E: 50.191469

http://www.ostaniec.eu

ostaniec2@poczta.onet.pl

012 419 32 22 

Pensjonat agroturystyczny Ostaniec znajduje się w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego u wylotu Doliny Będkowskiej, nieopodal jaskiń - Nietoperzowej oraz Wierzchowskiej, Groty Łokietka i Doliny Kobylańskiej, 15 km od Krakowa przy trasie A-94 Kraków - Olkusz. Pensjonat dysponuje dwudziestoma miejscami noclegowymi w trzech obszernych apartamentach i pokojach dwuosobowych z łazienkami. Do wyłącznej dyspozycji gości jest także dobrze wyposażona kuchnia oraz piwniczka biesiadna, w której goście mogą spożywać posiłki, pogawędzić przy kawie lub spędzić wieczór przy muzyce (pianino, organy). Można tutaj także zamówić śniadanie, obiad czy kolację z produktów wyłącznie ekologicznych z pobliskiej farmy. Pensjonat Ostaniec współpracuje z okolicznymi hotelami i pensjonatami i jest w stanie przyjąć również zorganizowane grupy wycieczkowe do 50 osób, gwarantując komfortowe warunki i rozsądne ceny. Ostaniec jest prowadzony przez dziennikarkę, autorkę kilku książek, słuchowisk radiowych i sztuk teatralnych - Zofię Mierzyńską.

Udogodnienia

  • dla aktywnych

Noclegi

  • zwierzęta
  • łazienki w pokojach

W pobliżu

Hotel Łokietek

Czajowice
ul. Ojcowska 126

Zajazd u Elizy

Czajowice
ul. Łokietka 16

Karczma Maciejówka

Czajowice
ul. Jamki 6

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.