Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Hotel Łokietek

Czajowice , ul. Ojcowska 126

N: 19.79219 E: 50.19568

http://www.hotel-lokietek.pl/

recepcja@hotel-lokietek.pl

(12)397 22 21, (12)397 22 22

3-gwiazdkowy Hotel Łokietek jest miejscem, w którym po całym dniu pełnym spotkań biznesowych czy turystycznych wrażeń odnajdą Państwo komfort i przyjazną atmosferę oraz najwyższej jakości usługi. Hotel usytuowany jest przy drodze krajowej 94 przy samym Ojcowskim Parku Narodowym, 15-20 minut od Krakowa, 30 minut drogi samochodem z lotniska Balice oraz 60 minut z lotniska Pyrzowice. W ofercie są również 4 luksusowe apartamenty typu Junior Suite. W cenę noclegu może być wliczone również śniadanie, które podawane jest w formie szwedzkiego stołu lub serwowane jest w zestawach odpowiadających indywidualnym gustom klienta. Restauracja Łokietek jest również idealnym miejscem na oglądanie ulubionych wydarzeń sportowych. Jeśli szukasz hotelu w okolicach Olkusza lub Ojcowa pod Krakowem, to trafiłeś we właściwe miejsce.

Noclegi

  • łazienki w pokojach

W pobliżu

Karczma Maciejówka

Czajowice
ul. Jamki 6

Agroturystyka Ostaniec

Bębło
ul. Zachodnia 18

Zajazd u Elizy

Czajowice
ul. Łokietka 16

Wapiennik

Czajowice
ul. Widokowa

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.