Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Zajazd u Elizy

Czajowice , ul. Łokietka 16

N: 19.799406 E: 50.191105

http://www.zajazduelizy.pl

zajazduelizy@interia.pl

784074841, 602754841

Zajazd znajduje się w idealnym punkcie wypadowym do Ojcowskiego Parku Narodowego, jak i całej Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Skrzyżowanie wielu szlaków turystycznych (pieszych i rowerowych), wspaniała atmosfera oraz świetne jedzenie sprawia, że jest doskonałym miejscem na wakacyjną wycieczkę lub weekendowy wypad za miasto. Niektóre z miejsc, które można zobaczyć w naszej okolicy to: Ojcowski Park Narodowy, Jaskinia Wierzchowska (najdłuższa jaskinia w Polsce, dla gości zajazdu zniżka na wstęp), Jaskinia Nietoperzowa, Jaskinia Łokietka, zamek w Pieskowej Skale oraz wiele skałek i dolinek składających się na przepiękny krajobraz tzw. dolinek podkrakowskich, prawdziwego raju dla miłośników zarówno pieszych, jak i rowerowych wycieczek. Zajazd U Elizy znajduje się w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego, w małej miejscowości Czajowice. Do państwa dyspozycji oddano 8 w pełni wyposażonych pokoi z łazienkami (pokoje są nowe, niezniszczone, użytkowane dopiero jeden sezon), restaurację oraz bilard. Dla wynajmujących pokoje przygotowali aneks kuchenny. Trzy pokoje są z balkonem, a dwa mają dostęp do tarasu widokowego, z którego nocą można oglądać panoramę Krakowa, a w przejrzyste dni nawet i polskie góry. Usługi w jakości hotelowej za cenę agroturystyki. Do dyspozycji klientów jest przestronna sala z barem i TV oraz taras w okresie letnim. W menu każdy znajdzie coś dla siebie.

Udogodnienia

  • dla aktywnych

Noclegi

  • łazienki w pokojach

W pobliżu

Wapiennik

Czajowice
ul. Widokowa

Agroturystyka Ostaniec

Bębło
ul. Zachodnia 18

Hotel Łokietek

Czajowice
ul. Ojcowska 126

Karczma Maciejówka

Czajowice
ul. Jamki 6

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.