Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Gospodarstwo agroturystyczne Gosia Małgorzata Niedośpiał

Czajowice  , ul. Łokietka 42a

N: 19.801686 E: 50.192486

http://www.agrogosia.pl/

agrogosia@interia.pl

012 419 30 62, 693 12 33 57

Gospodarstwo agroturystyczne Gosia położone jest w ładnej i spokojnej miejscowości Czajowice przy trasie 94 Kraków-Olkusz, 15 km od Rynku Krakowskiego w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego tuż nad doliną Prądnika, a w sąsiedztwie Będkowskiej i Kobylańskiej. Oferują 4 pokoje: 2-osobowe i 3-osobowe z możliwością dostawki. Pokoje są duże i wygodne z balkonami, w pokoju telewizor. Dwie ogólnodostępne łazienki dla 4 pokoi. Do dyspozycji gości kuchnia na zasadzie podgrzania gotowych posiłków. Internet Wi-FI. Darmowy parking na ogrodzonej posesji. Na podwórku znajduję się miejsce z ławeczkami do grillowania i biesiadowania. Dla dzieci mini plac zabaw z dużym miejscem do zabawy. Obiekt całoroczny.

Udogodnienia

  • dla dzieci

Noclegi

  • grill
  • plac zabaw

W pobliżu

Zajazd u Elizy

Czajowice
ul. Łokietka 16

Wapiennik

Czajowice
ul. Widokowa

Hotel Łokietek

Czajowice
ul. Ojcowska 126

Agroturystyka Ostaniec

Bębło
ul. Zachodnia 18

Karczma Maciejówka

Czajowice
ul. Jamki 6

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.