Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Viva Sport Klub

Michałowice , ul. Krakowska 104

N: 19.983782 E: 50.153423

www.vivasportklub.pl

sport@vivasport.pl biuro@vivasport.pl

(12) 357 77 55

Viva Sport Klub to alternatywa wśród krakowskich klubów dla wszystkich ceniących sobie komfort i wygodę. Jest to nowo wybudowany kompleks sportowo-rekreacyjny o powierzchni ponad 1000 m2 znajdujący się w Michałowicach przy głównej drodze E7. W skład obiektu wchodzą siłownia, dwie sale do zajęć grupowych, kort do squasha, sauna, gabinet masażu, kręgielnia oraz restauracja. Budynek obsługuje parking na 70 aut z wydzielonymi miejscami dla osób niepełnosprawnych. Restauracja znajduje się na terenie kompleksu sportowo rekreacyjnego Viva Sport. W nowoczesnym wnętrzu restauracji można zjeść wyśmienity lunch w przerwie w pracy, wykwintny obiad z rodziną lub spędzić romantyczny wieczór we dwoje przy lampce wina. Restauracja specjalizuje się w daniach kuchni polskiej, jak również serwuje potrawy z różnych zakątków Europy.

Udogodnienia

  • dla dzieci
  • dla aktywnych

W pobliżu

Klub jazdy konnej SZARY

Michałowice
ul. Krakowska 131

Zespół dworsko-parkowy

Michałowice
ul. Dąbrowskich 41

Kościół

Michałowice
Michałowice, Ul. Jana Pawła II, 2

Pizzeria Libero

Michałowice
ul. Krakowska 213A

Kopiec drogowy

Michałowice
_

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.