Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Klub jazdy konnej SZARY

Michałowice , ul. Krakowska 131

N: 19.977097 E: 50.151173

www.kjkszary.pl

biuro@kjkszary.pl

601 407 316

Ośrodek znajduje się w samym sercu Małopolski, w gminie Michałowice, 5 kilometrów na północ od Krakowa. Sąsiedztwo drogi krajowej E7 zapewnia dogodny dojazd ze wszystkich kierunków. Wspaniałe tereny do jazdy zawdzięczamy położeniu na terenie Dłubniańskiego Parku Krajobrazowego. 11 hektarów ziemi umożliwiło stworzenie stajni na najwyższym poziomie. Stadnina specjalizuje się w skokach przez przeszkody i ujeżdżeniu, ale pozostaje otwarta na inne dyscypliny jeździeckie. Propaguje się w niej jazdę konną jako aktywną formę spędzania wolnego czasu. Baza sportowa jaką stworzono jest miejscem treningów zarówno amatorów, młodych adeptów jeździectwa, jak i jednych z najlepszych zawodników Polski.KJK SZARY jest największym i najnowocześniejszym ośrodkiem jeździeckim nie tylko w Małopolsce, ale w całej południowo-wschodniej Polsce.

W pobliżu

Viva Sport Klub

Michałowice
ul. Krakowska 104

Kopiec drogowy

Michałowice
_

Kościół

Michałowice
Michałowice, Ul. Jana Pawła II, 2

Zespół dworsko-parkowy

Michałowice
ul. Dąbrowskich 41

Pizzeria Libero

Michałowice
ul. Krakowska 213A

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.