Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Pole Golfowe - Krakow Valley Golf w Paczółtowicach

Paczółtowice , Paczółtowice 328

Polecamy

N: 19.631119 E: 50.134482

http://www.krakow-valley.com/

48 12 2588500

Krakow Valley Golf to pierwsze w południowej Polsce, 18-dołkowe, pole golfowe klasy mistrzowskiej. Zostało zaprojektowane przez jednego ze znanych architektów golfowych z Kalifornii - Ronalda Freama. Pole golfowe w Paczółtowicach wybudowano według standardu USGA dzięki czemu organizowane na nim imprezy sportowe przyciągają najbardziej wymagających graczy z całego świata. Obiekt położony jest w obrębie Jury Krakowsko-Częstochowskiej i sąsiedztwie Jurajskich Parków Krajobrazowych. W zimie możliwość jazdy na nartach. Są tu również organizowane kuligi i przejazdy psimi zaprzęgami. Uzupełnieniem oferty jest strzelnica sportowa oraz zaplecze hotelowo-gastronomiczne.

Udogodnienia

  • obiekt przystosowany dla niepełnosprawnych
  • dla dzieci
  • dla aktywnych
  • dojazd samochodem
  • z przewodnikiem

Multimedia

W pobliżu

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.