Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Hotel Twierdza

Zielonki , ul. Do Fortu 8

N: 20.023985 E: 50.09596

biuro@twierdza.com.pl

12 285-08-08

Zespół hotelowo-rekreacyjny Twierdza usytuowany jest na granicy trzech parków krajobrazowych, w zachodniej części parku krajobrazowego Dolinki Krakowskie, ok. 1 km na północ od granic miasta Krakowa i 5 km od jego centrum.W jego bezpośrednim otoczeniu można odnaleźć inne fragmenty fortyfikacji Twierdzy Kraków: fort Bibice, fort Węgrzce, Pękowice i Tonie. Tędy przechodzi Szlak Kościuszkowski. W ramach zespołu hotelowo- rekreacyjnego Twierdza oddają do Państwa dyspozycji: hotel, luksusowo zaadaptowany we wnętrzach zabytkowego fortu obronnego nr 45, w którym proponujemy swoim gościom 51 miejsc noclegowych w pokojach dwuosobowych, apartamentach i w studio,dom biesiadny, znajdujący się w bezpośrednim otoczeniu hotelu, doskonale nadający się do organizacji wszelkiego rodzaju imprez (do 160 osób). Restauracja, mieszcząca się w dawnej austriackiej sali oficerskiej, w której obecnie organizowane są przyjęcia, rodzinne, bankiety firmowe itp. Strzelnica, zlokalizowana w miejscu, w którym w przeszłości mieściły się stanowiska artyleryjskie, które po renowacji obiektu zostały zaadaptowane na tory strzeleckie.

Udogodnienia

  • dla aktywnych

Multimedia

W pobliżu

Kościół pw. św. Małgorzaty

Raciborowice
Raciborowice 2

Drewniany młyn

Kończyce

Hotelik u Niny

Węgrzce
ul. A10 nr 36

Zespół dworsko-parkowy

Książniczki

Pizza&Pasta En plato

Bibice
ul. Parkowa 35

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.