Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Łowisko pstrąga Osada Jurajska

Wilczkowice , Wilczkowice 49

N: 19.981157 E: 50.176479

www.osadajurajska.pl

_

(012) 388 58 68, 601 247 084, 601 247 204

Osada Jurajska, smażalnia ryb oraz łowisko pstrąga w Wilczkowicach, to miejsce, w którym może wypocząć oraz zabawić się całą rodziną, obcować z naturą, słuchając szumu wody oraz śpiewu ptaków, z dala od zgiełku miasta, ulicznego ruchu i hałasu. Dolina rzeki Dłubni znana jest nie tylko z przepięknych krajobrazów, ale też drewnianych młynów wodnych. Nieliczne przetrwały do dziś i to właśnie przy jednym z nich powstała Osada Jurajska, w której nawet zimową porą można smacznie zjeść, siedząc przy kominku. Oprócz zwiedzania młyna można złowić pstrąga na łowisku, a swą zdobycz zabrać do domu.

Gastronomia

  • kuchnia regionalna

W pobliżu

Stara Apteka

Zerwana
Zerwana 11

Restauracja Pod Smokiem

Michałowice
ul. Cichy Kacik 2

Pizzeria Libero

Michałowice
ul. Krakowska 213A

Kościół

Michałowice
Michałowice, Ul. Jana Pawła II, 2

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.