Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Stawy w Masłomiącej

Masłomiąca , _

N: 19.997379 E: 50.160432

_

_

_

Kompleks 5 stawów, położonych tuż obok drogi powiatowej. Na środku największego stawu znajduje się wyspa. Po drugiej stronie drogi, na wzgórzu, istniał dwór. Został zniszczony tuż po II wojnie światowej. Pomiędzy stawami znajduje się pamiątkowy obelisk ku czci mieszkańców Masłomiącej, zamordowanych przez hitlerowców. Obecnie stawy są doskonałym miejscem dla rybaków. Planuje się również ich zagospodarowanie rekreacyjne. Po drugiej stronie stawu znajduje się pizzeria i kawiarnia "Gawęda". Jadąc około 1 km wąską drogą asfaltową w kierunku Więcławic Dworskich dojeżdżamy do stadniny koni "Nowakówka". Oferuje ona naukę jazdy konnej, jazdy terenowe, pensjonat dla koni.

Multimedia

W pobliżu

Pizzeria Gawęda

Masłomiąca
ul. Długa 83

Zespół dworsko-parkowy

Michałowice
ul. Dąbrowskich 41

Viva Sport Klub

Michałowice
ul. Krakowska 104

Pizzeria Libero

Michałowice
ul. Krakowska 213A

Kościół

Michałowice
Michałowice, Ul. Jana Pawła II, 2

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.