Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

„Zajazd Finezja”

Wolbrom , Łobzów 137A

N: 19.766995 E: 50.401525

http://zajazdfinezja.pl

info@zajazdfinezja.pl

501 050 263

„Zajazd Finezja” prężnie działa na rynku cateringowym od 1996 roku oferując swoim Klientom szeroki wachlarz usług, takich jak kompleksowa organizacja przyjęć weselnych, chrzcin, komunii, jubileuszów a także imprez okolicznościowych.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej w połączeniu z gustownie zaprojektowaną i klimatyzowana salą, zachęca do ponownego odwiedzania i polecania znajomym. Organizując przyjęcia weselne oraz okolicznościowe, zapewniamy Państwu najwyższy standard obsługi, realizację indywidualnych życzeń, niepowtarzalną i miłą atmosferę.

Proponujemy Państwu menu opracowane przez Szefa Kuchni „Zajazdu Finezja” w oparciu o doświadczenie oraz trendy w sztuce kulinarnej.

Bardzo miło będzie nam gościć Państwa w naszym lokalu i dołożymy wszelkich starań aby każda uroczystość była wyjątkowa.

Multimedia

W pobliżu

Pizzeria Primavera

Wolbrom
Ul. Żwirki i Wigury 50

Kościół pw. św. Katarzyny

Wolbrom
ul. Krzywa 2

Kebab Alena

Wolbrom
ul. 20 Straconych 4

Verde

Wolbrom
Rynek 6

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.