Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Kebab Alena

Wolbrom , ul. 20 Straconych 4

N: 19.758264 E: 50.386122

http://www.kebabalena.wolbrom.info

600 044 681

Firma nasza  istnieje na rynku od 2005 roku. Z dumą możemy przyznać, że przez ten czas udało nam się zdobyć zaufanie sporej grupy naszych Klientów, za co jesteśmy im ogromnie wdzięczni.

Zaufanie jednak zobowiązuje, dlatego też nieustannie staramy się podnosić poziom naszych usług i rozwijać nasze produkty. Obok oferowanych dotychczas produktów chcemy zaproponować PIZZĘ.

Doskonale wypieczona, tworzona z temperamentem, zawsze ze świeżych  produktów, cieście wyrabianym ręcznie wg starannej receptury. Kompozycje smaków i zestaw dodatków zadowolą najbardziej wybrednych klientów. Jej prawdziwy smak wzmacniają pyszne sosy. Wielkość i skład dostosowany do indywidualnych Państwa potrzeb.

Udogodnienia

  • dla dzieci
  • Wi-Fi

Multimedia

W pobliżu

Verde

Wolbrom
Rynek 6

Kościół pw. św. Katarzyny

Wolbrom
ul. Krzywa 2

Pizzeria Primavera

Wolbrom
Ul. Żwirki i Wigury 50

Hotel i restauracja Klimtówka

Wolbrom
ul. Ordona 2

Taverna

Wolbrom
32-340 Wolbrom, Szosa Olkuska 9

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.