Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Restauracja Biała Wilczyca

Wilków , Wilków 90

N: 20.109968 E: 50.165793

www.bialawilczyca.pl

info@bialawilczyca.pl

(12) 685 21 31, 513 071 679

Obiekt położony jest na obrzeżu Krakowa, 10 min od granicy miasta przy trasie Kraków – Kocmyrzów – Proszowice. Dojazd z centrum Krakowa zajmuje tylko 25 minut. Właściciele specjalizują się w organizowaniu konferencji, szkoleń, bankietów, eventów, bali, biesiad, studniówek, przyjęć okolicznościowych oraz w cateringu uczestników imprez kulturalnych, artystycznych, sportowych, spotkań na szczeblu państwowym, firmowych spotkań biznesowych i przyjęć prywatnych.

W pobliżu

Kościół pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

Wysiołek Luborzycki
Wysiołek Luborzycki 81

Dom Kolping

Wysiołek Luborzycki
Wysiołek Luborzycki 133

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.