Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Ośrodek Kształcenia, Wypoczynku i Rekreacji Korzkiew (domki kempingowe)

Korzkiew

N: 19.881503 E: 50.162211

http://www.korzkiew.zhp.pl

korzkiew@korzkiew.zhp.pl 

12 419-42-32

Ośrodek Harcerski w Korzkwi składa się z dwóch budynków - w jednym znajduje się 29 miejsc noclegowych oraz świetlica, natomiast w drugim mieści się kuchnia, jadalnia oraz pomieszczenia służbowe. Ponadto mają dla Państwa pięć drewnianych, 10 osobowych domków kempingowych. W sezonie zimowym do dyspozycji pozostają trzy z nich, posiadające ogrzewanie oraz węzeł sanitarny. Na terenie ośrodka jest do dyspozycji grill, krąg ogniskowy, miejsca parkingowe oraz wiele przestrzeni doskonałej do organizacji zabaw i gier terenowych. W okresie wiosenno-letnim ośrodek dysponuje 150-osobowym namiotem doskonałym do organizacji imprez okolicznościowych, koncertów, zabaw czy zajęć. Z przyjemnością zorganizują dla Państwa wesela, komunie oraz inne spotkania towarzyskie w niecodziennych okolicznościach przyrody oraz miłej atmosferze.

W pobliżu

Kawiarnia Botoja (przy stadninie koni)

Przybysławice
Korzkiew 49

Kompleks boisk

Brzozówka
ul. Sportowej

Restauracja Pod Bażantami

Prądnik Korzkiewski
ul. Wesoła 108

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.