Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Kawiarnia Botoja (przy stadninie koni)

Przybysławice , Korzkiew 49

N: 19.877459 E: 50.155358

http://www.botoja.pl

stadnina@botoja.pl

12 419-44-92

Kameralna kawiarnia w rustykalnym stylu znajdująca się na terenie ośrodka , to miejsce spotkań rodziców czekających na swoje pociechy, członków stadniny oraz każdego, kto pragnie odpocząć lub zrelaksować się w cieniu drzew i otoczeniu kwiatów lub ogrzać przy drwach trzaskających w kominku. Istnieje możliwość wynajęcia kawiarni wraz z przynależną do niej altaną i grillem na rodzinne spotkania okolicznościowe,imprezy integracyjne, szkolenia lub pikniki. Wówczas oferują Państwu menu tradycyjnej kuchni staropolskiej lub grillowej oraz profesjonalną obsługę i przygotowanie spotkania. Na specjalne zamówienie, zapewniają również dodatkowe atrakcje wg. oczekiwań klienta.

W pobliżu

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.