Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Restauracja Pod Bażantami

Prądnik Korzkiewski , ul. Wesoła 108

N: 19.864236 E: 50.155788

www.podbazantami.com.pl

restauracja@podbazantami.com.pl

012 419 11 67

Restauracja Pod Bażantami została otwarta w 1972 r. i była jedną z pierwszych prywatnych tego typu działalności w Polsce. Od samego początku lokal był inwestycją rodzinną i pomimo upływu lat, w dalszym ciągu taką pozostał. Klienci zachwalają jednak nie tylko ciepłą rodzinną atmosferę, ale przede wszystkim wspaniałą, tradycyjną, polską kuchnię, którą raczy gości od ponad przeszło 30 lat. Dodatkowym atutem jest lokalizacja na obrzeżach Ojcowskiego Parku Narodowego, co zapewnia fantastyczny wypoczynek i kontakt z naturą.

W pobliżu

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.