Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Osada Ojców

Bębło , ul. Ojcowska 15 

N: 19.80844 E: 50.18358

kontakt@osadaojcow.pl

604 145 771

Do wynajęcia 10 komfortowych, rodzinnych apartamentów oraz 4 studia. Każdy apartament składa się z salonu z rozkładaną sofą, sypialni z dwoma pojedynczymi łóżkami na poddaszu, aneksu kuchennego, wyjścia do ogródka, obszernego garażu z magazynkiem. Studio posiada poddasze w formie antresoli z łóżkiem małżeńskim, w części aneksu kuchennego lodówka i czajnik. Apartamenty położone są w otoczeniu terenów zielonych, w ogrodzie korty tenisowe ze sztucznej trawy i boisko do piłki siatkowej.

Udogodnienia

  • dla aktywnych

W pobliżu

Wapiennik

Czajowice
ul. Widokowa

Punkt widokowy na wzgórzu Cylna

Wierzchowie
os. Murownia

Zajazd u Elizy

Czajowice
ul. Łokietka 16

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.