Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Gospodarstwo agroturystyczne Orle Gniazdo Ewa i Robert Walczak

Biały Kościół , os. Murownia 116

N: 19.810618 E: 50.183556

http://www.orlegniazdo.net/

orlegniazdo@poczta.onet.pl

012 419 13 85, 889 428 252

Gospodarstwo agroturystyczne położone jest w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego, w miejscowości Biały Kościół – Osiedle Murownia 118 przy trasie nr 94 Kraków-Olkusz w bliskiej odległości Doliny Prądnika i Kluczwody. Tanie noclegi koło Krakowa w nowoczesnej willi. Miejsca noclegowe, 7 pokoi: Pokój 2-osobowy z łazienką, 1 Pokój 5-osobowy z łazienką, 2 Pokoje 4-osobowe z łazienką, 3 Pokoje 2-osobowe z łazienką ogólnodostępną z dwoma prysznicami i osobnym WC. Położenie gospodarstwa pozwala na podziwianie przepięknego widoku na Beskid Niski, Tatry, Babią Górę oraz panoramę Krakowa. W tej okolicy można miło spędzić weekend lub wspaniałe rodzinne wakacje. Znajdują się tutaj liczne szlaki turystyczne, trasy rowerowe, piękne dolinki Jury, duża ilość jaskiń, a także mnóstwo zabytków, które są położone w Ojcowskim Parku. Plac zabaw dla dzieci, miejsce biesiadne, grill, wypożyczalnia rowerów.

Udogodnienia

  • dla dzieci
  • dla aktywnych

Noclegi

  • grill
  • plac zabaw

W pobliżu

Osada Ojców

Bębło
ul. Ojcowska 15 

Wapiennik

Czajowice
ul. Widokowa

Punkt widokowy na wzgórzu Cylna

Wierzchowie
os. Murownia

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.