Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Gospodarstwo agroturystyczne Przy Łabajowej Krystyna Janecka i Jarosław Janecki

Bębło , ul. Krakowska 140

N: 19.785234 E: 50.180186

jarekjanecki@wp.pl

(12) 4193163, 602879251

Gospodarstwo Agroturystyczne położone w okolicy Dolinek Podkrakowskich, Ojcowskiego Parku Narodowego, Doliny Prądnika, Doliny Będkowskiej i Kluczwody, na terenie gminy Wielka Wieś w miejscowości Bębło przy trasie nr 94 Kraków-Olkusz. Odległość do centrum Krakowa 21 km. Dostępnych jest 5 pokoi z dostępem do łazienek i aneksu kuchennego. Można skorzystać z miejsca biesiadnego (zadaszona wiata), z grillem i zieloną trawką. Dysponuje miejscami postojowymi na wiele samochodów, nawet dostawczych i ciężarowych, na terenie ogrodzonym. Powyżej 3 nocy cena do negocjacji. Grupy - cena ustalana indywidualnie.

Noclegi

  • grill

W pobliżu

Łabajowa Skała

Bębło
ul. Krakowska

Agroturystyka Ostaniec

Bębło
ul. Zachodnia 18

Zajazd u Elizy

Czajowice
ul. Łokietka 16

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.