Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Gospodarstwo ogrodnicze, szkółkarstwo

Marcyporęba , Marcyporęba 122

N: 19.635097 E: 49.933572

http://www.dudek-sad.pl/

338 792 778

Gospodarstwo posiada 60-letnią tradycje szkółkarską oraz 25-letnią tradycję sadowniczą. Obecna powierzchnia produkcji wynosi ok. 60 ha, z czego 3 ha zajmują szkółki drzew owocowych, a na pozostałym terenie występuje uprawa sadownicza jabłoni, grusz, śliw, wiśni, czereśni oraz brzoskwiń. Doświadczenie i nowoczesne metody przechowywania zapewniają owoce przez cały rok. Gospodarstwo wyposażone jest w chłodnie z kontrolowaną atmosferą. Jabłka i gruszki przechowywane są tam w atmosferze o bardzo niskiej zawartości tlenu. Powoduje to spowolnienie procesów dojrzewania, dzięki czemu w ofercie są owoce wysokiej jakości. Możliwości przechowalnicze sięgają 1100 ton z czego 800 ton to nowoczesne chłodnie kontrolowane. Gospodarstwo oferuje materiał szkółkarski odmian licencjonowanych (Rubinola®, Topaz®, Gold Bohemia®, Bohemia® i inne) oraz standardowe: jabłoni, grusz, śliw, wiśni, czereśni i brzoskwiń.

Multimedia

W pobliżu

Plac zabaw

Kopytówka
Brzeźnica

Pomnik ku czci poległych za Ojczyznę

Brzeźnica
Krakowska 109

Zespół dworsko-parkowy

Kopytówka
Koptówka

Plac zabaw

Marcyporęba
Brzeźnica

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.