Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Budynki szkoły ślusarskiej - piwnica pod sekretną kłódką

Świątniki Górne , ul. Bruchnalskiego 35

N: 19.944483 E: 49.934381

Zabytkowy budynek dawnej szkoły ślusarskiej, który został wybudowany na przełomie XIX/XX w. Budynek został zaprojektowany przez Józefa Sarego. Do szkoły prowadzi pięknie kuta, zabytkowa brama. W budynku mieści się też Muzeum Świątnik. Obecnie budynek wchodzi w kompleks Zespołu Szkół w Świątnikach Górnych. W podziemiach szkoły znajduje się „Piwnica pod sekretną kłódką” - jest to miejsce spotkań mieszkańców i sympatyków gminy, gdzie organizowane są warsztaty historyczne, występy artystyczne i inne kulturalne wydarzenia. Źródło: https://swiatniki.wordpress.com/page/2/

Multimedia

W pobliżu

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.