Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Brama szkoły ślusarskiej

Świątniki Górne , K. Bruchnalskiego 35

N: 19.944451 E: 49.934502

Brama prowadząca na teren szkoły ślusarskiej ma ponad 100 lat - została wykonana w 1912 roku przez mistrza kowalskiego, nauczyciela szkoły ślusarskiej - Stanisława Kwintowskiego. Co ciekawe wedle ustnych przekazów Kwintowski w 1912 roku wykonał dwie bliźniacze bramy, ale druga niestety została wywieziona z Polski podczas II wojny światowej. Aktualnie w marcu 2014 została zakończona renowacja bramy i wróciła ona na teren szkoły. Źródło: Archiwum LGD Blisko Krakowa

Multimedia

W pobliżu

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.