Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Pałac Radziwiłłów

Balice , Krakowska 1

Polecamy

N: 19.790281 E: 50.086673

http://lastrada balice.pl/

balice@lastrada.pl

512 36 36 34

Doskonałe miejsce na przyjęcie weselne. Bajeczna okolica oraz zapierający dech w piersiach Pałac, otoczony pięknym parkiem, utrzymany w stylu eklektycznym z elementami polskiego baroku. Proponują między innymi: wesela, eventy firmowe, imprezy team building’owe, pikniki, catering. Idealne miejsce na organizację imprez, które z pewnością pozostaną w pamięci każdego gościa. Pałac otoczony jest pięknym parkiem, utrzymany w stylu eklektycznym z elementami polskiego baroku, każdego dnia zachwyca swoją dostojnością i elegancją.Można wykorzystać to wspaniałe miejsca w celu organizacji wszelkiego typu imprez: wesela, imprezy firmowe, pikniki, bankiety. Dzięki bliskiej odległości od centrum Krakowa oraz Międzynarodowego Poru Lotniczego w Balicach Pałac Radziwiłłów jest łatwo dostępny dla gości zagranicznych jak i mieszkających w Krakowie i jego okolicach, usytuowany w niedalekim sąsiedztwie trasy –Kraków –Katowice oraz obwodnicy Krakowa, gwarantuje wszystkim gościom łatwy oraz szybki dojazd

Multimedia

W pobliżu

Restauracja Panorama

Balice
(Lotnisko Balice)

Motel Morawica

Morawica
Morawica2 85

Grób kpt. Mieczysława Medweckiego

Morawica
cmentarz w Morawicy

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.