Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Spływ kajakowy

Bukowno , ul. Borowska

Polecamy

N: 19.442322448189 E: 50.262360647704

http://mosirbukowno.pl/

Spływ kajakowy na odcinku rzeki Sztoły od zalewu „Leśny Dwór” do mostku przy ul. Borowskiej to oferta rekreacyjna skierowana do Mieszkańców Bukowna oraz osób odwiedzających nasze Miasto.

Miejscami silny nurt rzeki, naturalne przeszkody oraz meandry sprawiają, że spływ Sztołą jest ciekawym i emocjonującym przeżyciem. Wytyczony 3 kilometrowy odcinek rzeki można pokonać w czasie do 1,5 godziny.

Na potrzeby uczestników spływu jest do dyspozycji 8 kajaków dwuosobowych wraz z osprzętem. Dostępne są również dwie przystanie kajakowe na początku i końcu spływu, gdzie można bezpiecznie wodować sprzęt pływający. Uczestników spływu obowiązuje regulamin spływu, dostępny na każdej z przystani.

Spływ kajakowy czynny jest w każdy piątek, sobotę i niedziele w godzinach od 1000 do 1800 przez cały okres wakacyjny, tj. do dnia 30 sierpnia 2015. Sprzedaż biletów prowadzona jest na przystani początkowej przy ulicy Spacerowej.

Do korzystania zapraszamy wszystkie osoby, które chciałyby podziwiać walory przyrodnicze Doliny Rzeki Sztoły z innej niż dotychczasowa perspektywy. Z kajaków mogą korzystać dzieci będące pod opieką osób dorosłych umiejących pływać.

 

Więcej informacji dostępnych na stronie http://mosirbukowno.pl/

 

Udogodnienia

  • dla dzieci
  • dla aktywnych
  • dojazd samochodem

Multimedia

W pobliżu

Dom Turysty TRAMP

Bukowno
Ul. Spacerowa 1

Basen Kąpielowy w Bukownie

Bukowno
Ul. Spacerowa 1

Hala Sportowa w Bukownie

Bukowno
Ul. Spacerowa 1

Stadion Sportowy w Bukownie

Bukowno
Ul. Spacerowa 1

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.