Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Zespół kościelno-plebański

Rybna

N: 19.3846253 E: 50.25504

Zespół kościelno-plebański obejmuje kościół konsekrowany i ogrodzenie z kaplicami. Kościół wybudowany w latach 1821-32, rozbudowany w 1921 r. Został wybudowany na miejscu wcześniejszej świątyni, powstałej w 1440 r. Jest utrzymany w stylu józefińskim. Główny ołtarz barokowy przedstawiają św. Kazimierza w stroju narodowym polskim, wykonanego przez Michała Stachowicza. Źródło: http://www.gmina.czernichow.pl/index.php/gmina-czernichow/zabytki

Multimedia

W pobliżu

Spływ kajakowy

Bukowno
ul. Borowska

Dom Turysty TRAMP

Bukowno
Ul. Spacerowa 1

Basen Kąpielowy w Bukownie

Bukowno
Ul. Spacerowa 1

Hala Sportowa w Bukownie

Bukowno
Ul. Spacerowa 1

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.