Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Kocierz - Zbigniew Kot

Nawojowa Góra , Sportowa 615

N: 19.670627 E: 50.110506

kocierz@poczta.fm

48 12 2824083, 48 602 649 440

Wypoczynek w gospodarstwie położonym pod lasem, w otoczeniu parków i rezerwatów przyrody. Na gości czeka dobra i oryginalna kuchnia myśliwska, potrawy z drobiu, ryby, jest też możliwość pieczenia prosiąt, jagniąt, koźląt. Gospodarstwo oferuje gościom łowisko wędkarskie, korty tenisowe, boisko do siatkówki, basen kąpielowy, saunę, bibliotekę, parking. Doskonała baza wypadowa na zwiedzanie okolicznych zabytków oraz na wycieczki rowerowe i piesze po Dolinach Eliasza, Racławki, Szklarki, potoku Rudno.

W pobliżu

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.