Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Stawy leśne w Szyjkach

Libiąż , Stawowa

N: 19.287609 E: 50.07706

www.libiaz.pl

Stawy leśne w Szyjkach, o nazwach od wschodu: Rzepka, Średni, Pusty Stawek i Lasówka, to malowniczo położone na skraju lasu zbiorniki stawów licencyjnych koła PZW nr 90 "Janina" w Libiążu, oddzielone groblami. Największy z nich to Rzepka, powierzchnia ok. 4 ha, średnia głębokości 2-2,5 m. Jego charakterystycznym punktem jest wyspa o średnicy ok 15 m. W wodach stawów można złowić m.in. karpie, amury, szczupaki i inne. Wzdłuż brzegów rosną stare drzewa, odcinające się od ściany lasu. Dają miły chłód i schronienie przed upałem.

Multimedia

W pobliżu

Gościniec na Rozdrożu

Libiąż
Krakowska 86

Park Młodości w Libiążu

Libiąż
Aleja Jana Pawła II

Kebab Taurus

Libiąż
Słowackiego 6B

Ale! Kino Libiąż

Libiąż
Górnicza 1

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.