Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Restauracja Cekierówka

Kocmyrzów , Kocmyrzów 262

Polecamy

N: 20.129436 E: 50.143745

http://www.cekierowka.pl/

marketing@cekierowka.pl

695 11 22 08 

Cekierówka to karczma stworzona z dbałością o szczegóły, typową dla rodzinnych przedsięwzięć. A to wszystko mieści się w dwupiętrowym, urokliwym i pełnym ciepła budynku z drewna, położonym tuż przy drodze krajowej 776 na północny-wschód od Krakowa. To miejsce, w którym zgodnie z Państwa życzeniem możemy zorganizować rodzinne uroczystości (wesela, komunie, przyjęcia urodzinowe, jubileusze), jak również spotkania o charakterze biznesowym (szkolenia, przyjęcia firmowe i nie tylko). W Cekierówce mamy do Państwa dyspozycji salę kominkową na parterze (dla 80 gości) oraz salę biesiadną na pierwszym piętrze (dla 120 gości); obydwie sale są klimatyzowane; jedna ze strefą dla osób palących. W sali kominkowej znajduje się przestronny parkiet wraz z miejscem dla orkiestry oraz kącik zabaw dla dzieci. Dla dyspozycji naszych gości mamy ponadto ogród i parking na około 40 samochodów. Cały lokal objęty jest zasięgiem bezprzewodowego dostępu do Internetu Wi-Fi.

Udogodnienia

  • dla dzieci

Multimedia

W pobliżu

Dom Kolping

Wysiołek Luborzycki
Wysiołek Luborzycki 133

Kościół pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

Wysiołek Luborzycki
Wysiołek Luborzycki 81

Restauracja Gościnna

Kocmyrzów
Kocmyrzów 202

Restauracja Biała Wilczyca

Wilków
Wilków 90

Bar Anulka

Dojazdów
Dojazdów 32

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.