Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Zajazd Polesie

Przybysławice , Januszowice 75

N: 19.896002 E: 50.175819

http://www.zajazd-polesie.eu/

biuro@zajazd-polecie.eu

12419-46-43

Wesela, bankiety, chrzciny, komunie, imprezy firmowe, imprezy integracyjne, studniówki, okazjonalne przyjęcia, zwiedzanie Ojcowa i okolic (na indywidualne zamówienie możliwość wyjazdu dorożkami). Duża restauracja z szerokim menu i dużym wyborem alkoholi. Duża sala, mała sala, dwa bogato wyposażone bary 20 pokoi, wszystkie wyposażone w łazienkę z prysznicem i WC. Zajazd-Restauracja Polesie pod Ojcowem jest miejscem, w którym oderwiesz się od codziennego szumu miasta, ponieważ jest on położony na wsi, pod lasem i nad potokiem.

Noclegi

  • łazienki w pokojach

W pobliżu

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.