Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Restauracja Oskarówka

Brzozówka , ul. Krakowska 40

N: 19.896002 E: 50.175819

http://www.oskarowka.com.pl/

12 419-48-44, 501 153 093

Restauracjaznajduje się na Brzozówce, położonej 7 km od Ojcowskiego Parku Narodowego. Korzystna lokalizacja przy drodze Kraków-Skała, w odległości 15 km od Krakowa sprzyja organizacji spotkań biznesowych oraz ułatwia wykorzystanie wolnego czasu na poznawanie uroków Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Restauracjastylem wnętrz nawiązuje do starych, szlacheckich tradycji regionu, a nowoczesne rozwiązania zapewniają komfort. W menu odnaleźć można bogactwo dobrze znanych izupełnie nowych smaków, zmieniających się sezonowo. Z myślą o najmłodszych klientach przygotowali mini plac zabaw, aby chwile spędzone w Oskarówce upłynęły im radośnie.

Udogodnienia

  • dla dzieci

W pobliżu

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.