Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Schronisko PTSM Skała

Skała , ul. Ks. St. Połetka 30

N: 19.848006 E: 50.22519

www.schroniska.edu.pl

skala@schroniska.edu.pl

123890311, 123880000

Całoroczne Schronisko Młodzieżowe PTSM usytuowane w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego 20 km od Rynku Głównego w Krakowie. Dojazd z Nowego Kleparza busami co 10, 20 minut do Skały - czas dojazdu 30 minut. Schronisko w Skale znajduje się przy szlaku turystycznym "Drewniana Droga" prowadzącym do Ojcowa. To odnowiona alejka, którą przed laty mieszkańcy Skały chodzili  na msze do „Kaplicy na Wodzie” w Ojcowie. Schronisko całoroczne kat. II.

Noclegi

  • wyżywienie
  • świetlica

W pobliżu

Kościół pw. św. Mikołaja

Skała
ul. Kościelna 2

Zazamcze

Ojców
Ojców 1b

Ewa Staroń

Ojców
Ojców 1a

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.