Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

HOTEL Radocza Park Active&Spa

Radocza , Parkowa 1

Polecamy

N: 19.453095 E: 49.921761

www.radoczapark.pl

recepcja@radoczapark.pl

+48 33 8734910

Hotel Radocza Park*** Active&Spa to obiekt przeznaczony do wypoczynku, a równocześnie godny zaufania, kameralny oraz profesjonalnie przygotowany ośrodek spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń i eventów firmowych. Hotel posiada 100 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2 i 3-osobowych, pokojach typu studio i klasy deluxe. W każdym z 36 pokoi na gości czeka balkon, gustownie urządzona łazienka, telewizor oraz lodówka. Są tu dwie klimatyzowane sale konferencyjne, każda wyposażona w sprzęt multimedialny, z dostępem do szerokopasmowego Internetu. Gościom gwarantuje się dobrą polską kuchnię, przestronne i komfortowo urządzone pokoje oraz bogatą ofertę Hotelowego Centrum "Wellness&Spa". Na powierzchni ponad 500 m² znajdują się specjalistyczne gabinety kosmetyczne, gabinety masażu i hydroterapii, sauny, jacuzzi, solarium i jaskinia solna. W zlokalizowanej w pobliżu hotelu części Active, na zamkniętym i ukrytym wśród zieleni obszarze byłego poligonu wojskowego, przygotowano park linowy, ścianki wspinaczkowe, tor dla quadów, pole do paintballa i wydzielony teren na imprezy plenerowe.

Noclegi

  • wyżywienie

Multimedia

W pobliżu

Restauracja Czeremcha

Radocza
Parkowa 1

Plac zabaw

Radocza
Dębowa 49

Izba Regionalna

Radocza
Dębowa 49

Kapliczka wnękowa

Radocza
Kolejowa 51

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.