Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Gospodarstwo Agroturystyczne Stajnia Grudki

Woźniki , Kolejowa 23

Polecamy

N: 19.480894 E: 49.940688

www.stajniagrudki.pl

stajnia_grudki@op.pl

+48 33 8794686

Gospodarstwo Agroturystyczne Stajnia Grudki położone jest w Dolinie rzeki Skawy we wsi Woźniki - znanym w regionie ośrodku wikliniarstwa. Gospodarstwo oferuje wypoczynek, pełen niezapomnianych wrażeń, który zagwarantują m.in. komfortowo wyposażone pokoje, stadnina koni, piękna okolica, miła i rodzinna atmosfera. Obiekt jest całoroczny, dysponuje pokojami dla 2-6-ciu osób z łazienkami lub z łazienką na korytarzu. Dla gości na wyłączność salon z kominkiem, jadalnia oraz kuchnia z pełnym wyposażeniem. Na terenie gospodarstwa dostęp do bezprzewodowego internetu Wi-Fi. W ofercie znaleźć też można naturalne wiejskie produkty, m.in. mleko od krowy rasy Jersey, mleko kozie, masło, ser biały, jajka kur chowanych na wolnym wybiegu, świeże ekologiczne warzywa wprost z ogródka. Wyżywienie do uzgodnienia. W stajni znajduje się 12 koni. Prowadzona jest tu nauka jazdy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych jeźdźców. Możliwość nauki i doskonalenia umiejętności pod okiem instruktorów jeździectwa. Goście spędzą miło czas podczas ciekawych wypraw konnych w terenie lub zwiedzając okolice na bryczce. W zimowej ofercie są przejazdy saniami (kulig).

Udogodnienia

  • dla dzieci
  • dla aktywnych
  • dojazd samochodem

Noclegi

  • wyżywienie
  • grill
  • świetlica

Multimedia

W pobliżu

Plac zabaw

Woźniki
Wadowicka 133

Kościół pw. Wniebowzięcia NMP

Woźniki
Kościelna 12

Figura Matki Boskiej

Woźniki
Wspólna 5

Krzyż kamienny

Woźniki
Wspólna 7

Kapliczka domkowa

Woźniki
Nadbrzeżna 1

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.