Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Zajazd Tarniówka

Osiek , Plac Tarniówka 1

Polecamy

N: 19.218771 E: 49.966985

tarniowka@gmail.com

+48 33/8458207

Tarniówka to niewielki zajazd połączony z restauracją i pizzerią. Usytuowany jest w Osieku, przy głównej trasie Oświęcim - Kęty, dzięki czemu stanowi dobrą propozycję nie tylko dla okolicznych mieszkańców, lecz również dla osób chcących odpocząć w podróży. Tarniówka posiada dość różnorodne menu: obok dań polskich, w tym typowych dań śniadaniowych i obiadowych, zjeść tu można również kebaba lub dania kuchni włoskiej, np. makarony czy pizze. W karcie znajduje się ponadto duży wybór pierogów, także z owocami sezonowymi. Atutem są umiarkowane ceny, gdyż danie główne można zamówić już za mniej niż 20 zł. Tarniówka dysponuje sezonowym ogródkiem letnim dla gości, a także przewiduje możliwość organizacji imprez okolicznościowych i biznesowych.

Gastronomia

  • kuchnia regionalna

Multimedia

W pobliżu

Pałac w Osieku

Osiek
Zamkowa 11

Wichrowe wzgórze

Osiek
Browarna 56

Gospoda Włosień

Osiek
Włosieńska 39

Kościół pw. św. Andrzeja

Osiek
Starowiejska 144

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.