Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

O projekcie

Portal i aplikacja mobilna ZachodniaMalopolska.pl to efekt współpracy 8 stowarzyszeń - Lokalnych Grup Działania z terenu północno-zachodniej Małopolski (LGD Nad Białą Przemszą, LGD Jurajska Kraina, LGD dla Obszarów Wiejskich Gminy Olkusz, LGD Partnerstwo na Jurze, LGD Zdrój Krzeszowice, LGD Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa, LGD Blisko Krakowa, Stowarzyszenie Dolina Karpia), polegającej na opracowaniu wspólnej oferty turystycznej.


Portal i aplikacja to...

  • - baza wydarzeń na terenie północno-zachodniej Małopolski obejmująca imprezy w regionie - od tych o charakterze lokalnym, po te o zasięgu ogólnopolskim. Wśród wydarzeń można znaleźć nie tylko informacje o koncertach, festynach, festiwalach, ale także warsztatach czy wystawach organizowanych w regionie.
  • - baza tras obejmująca najciekawsze pomysły na spędzenie czasu na terenie całej północno-zachodniej Małopolski - zarówno pieszo, na rowerze, z kijkami, jak i kajakiem. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, szczególnie warte polecenia są trasy dla rodzin uprawiających turystykę aktywną wraz z najmłodszymi.
  • - baza najciekawszych miejsc na terenie północno-zachodniej Małopolski, obejmująca nie tylko obowiązkowe atrakcje, obiekty zabytkowe, parki rozrywki, muzea, perełki przyrodnicze, ale także obszerną bazę miejsc noclegowych oraz gastronomicznych.
  • - wycieczki, czyli gotowe pomysły na Twój weekend! Moduł wycieczek to innowacyjny sposób na poznanie północno-zachodniej Małopolski - dzięki niemu każdy może znaleźć połączenie najróżniejszych aktywności w pigułce opracowanej na kilka godzin lub na kilka dni zwiedzania, odpoczynku oraz rekreacji. Wycieczki łączą turystykę aktywną z turystyką poznawczą, dzięki czemu można tego samego dnia uprawiać sport, wędkować, odkrywać tajemnice zamków, skansenów, bawić się w parkach rozrywki, a także obcować z przyrodą, oddając się pełnemu relaksowi.
  • - wirtualne spacery – 8 ciekawych spacerów wirtualnych po północno-zachodniej Małopolsce. Wspaniałe zdjęcia panoramiczne, które składają się na każdy ze spacerów, przybliżą nie tylko najpiękniejsze zakątki regionu, ale także wnętrza najważniejszych obiektów sakralnych czy muzeów.

Aplikacja mobilna na systemy Android i iOS wykorzystuje mapy OpenStreetMap i GPS, działa w trybie offline.


Portal i aplikacja mobilna zostały współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013 w ramach działania 421 Wdrażanie projektów współpracy. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.