Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Wichrowe wzgórze

Osiek , Browarna 56

N: 19.248898 E: 49.964473

48 698 424 540

Pensjonat z miejscami noclegowymi. Obiekt usytuowany jest na wzgórzu, wraz z otaczającą go zielenią oraz brakiem innych zabudowań stwarza idealne warunki zarówno do czynnego, jak i biernego wypoczynku. Na terenie obiektu ogród, możliwość grillowania, parking. Dogodna lokalizacja pozwala potraktować Osiek jako bazę wypadową wielu wycieczek mających za cel Kraków, Oświęcim, Wadowice, Zator, Pszczynę... mających za cel miejsca, które, będąc na południu Polski, po prostu trzeba zobaczyć!

Udogodnienia

  • dojazd samochodem

Noclegi

  • zwierzęta
  • grill

Multimedia

W pobliżu

Pałac w Osieku

Osiek
Zamkowa 11

Kościół pw. św. Andrzeja

Osiek
Starowiejska 144

Zajazd Tarniówka

Osiek
Plac Tarniówka 1

Kościół p.w. ŚW. Mikołaja

Polanka Wielka
Długa 269

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.