Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Agroturystyka „KARINO”

Marcyporęba

Polecamy

www.agroturystyka-karino.pl

kontakt@agroturystyka-karino.pl

501 634 308

Z dala od wielkich miast, z dala od zgiełku i hałasu wśród pagórków, lasów i łąk małopolski zachwycających swym krajobrazem, ciszą i spokojem znajduje się wyjątkowe miejsce – kameralny pensjonat „Karino” Ta niezwykła posiadłość agroturystyczna jest prawdziwym rajem dla ludzi szukających harmonii z przyrodą. Miejsce czaruje lokalizacją i bogactwem przyrody. W  gospodarstwie znajduje się 10 miejsc noclegowych w 3 pokojach wyposażonych w lodówkę, TV oraz dostęp do Internetu  Wi-Fi. Do dyspozycji gości jest łazienka, WC oraz aneks kuchenny.


Źródło: CKiP Brzeźnica

Udogodnienia

  • obiekt przystosowany dla niepełnosprawnych
  • dla dzieci
  • dla aktywnych
  • dojazd samochodem

Multimedia

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.