Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Pizzeria Meritum-Service

Brzeźnica , Krakowska 116

N: 19.63466 E: 49.965601

http://pizza.meritum-service.com

wojciech@meritum-service.com

+48 33 8792 990, +48 514 590 540

Pizzeria Meritum-Service jest młodą firmą, jednak znalazła już wielu zwolenników swoich wyrobów. Sekretem, który sprawia, że ich pizza smakuje wyjątkowo i niepowtarzalnie, jest sposób w jaki ją przygotowują. Podają różne rodzaje pizz, ciasto każdej z nich jest wyrabiane przez ich samych, a składniki, z których jest zrobiona, są zawsze świeże. Każdy znajdzie coś specjalnego dla siebie. Smakosze pizz mogą stworzyć własną kompozycję z ulubionymi składnikami. Dodatkowo w ofercie, prócz dodatków, znajdują się również zimne napoje.

W pobliżu

Galeria polsko-słowacka

Brzeźnica
Krakowska 109

Restauracja Zachęta

Brzeźnica
Krakowska

Centrum rekreacyjno-sportowe

Brzeźnica
Rynek

Kebab MBEden

Brzeźnica
Kalwaryjska

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.