Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Restauracja Dolce Vita

Krzeszowice , Kościuszki 53

N: 19.638897 E: 50.132928

restauracjadolcevita.pl‎

48 12 2830046

Słowo od właściciela:

W Krzeszowicach, tuż obok głównej drogi w stronę Krakowa, znajduje się restauracja zasługująca na wyróżnienie. "Dolce Vita" która posiada wszystkie cechy, jakie powinna mieć dobra restauracja.
Bogate menu lokalu "Dolce Vita" to przede wszystkim tradycyjna kuchnia polska oraz klasyka kuchni włoskiej. Smakosze kuchni włoskiej  o wyrafinowanych gustach będą zafascynowani największym wyborem niesamowicie smacznych  włoskich dań w okolicy , taki mi jak lasagna al ragu lub tagliatelle al pomodoro fresco, przyrządzanych głównie na produktach włoskich. Osobom gustującym w kuchni rodzimej polecić można między innymi staropolskie golonko w piwie, polędwicę wołową, pieczone żeberka oraz kremową zupę z leśnych grzybów. Właściciele nie zapomnieli również o dzieciach oraz osobach nie spożywających mięsa. Również dla nich przygotowana jest ciekawa oferta. Prócz specjałów kuchni polskiej, takich jak przepyszne pierogi z najróżniejszym farszem, proponujemy również 16 rodzajów pizzy oraz sałatki oparte na kuchni włoskiej. Eleganckie klimatyzowane sale oraz duży zielony ogródek pozwalają na odpoczynek i relaks. Dla osób poszukujących noclegów Restauracja  „Dolce Vita” również przygotowała ciekawą ofertę.  Wszelkie informację znajdziecie państwo na stronie www.restauracjadolcevita.pl bądź pod numerem telefonu 12 283 00 46

Udogodnienia

  • dla dzieci
  • dla aktywnych
  • dojazd samochodem
  • turystyka kulinarna

Gastronomia

  • kuchnia regionalna
  • produkty tradycyjne
  • dania wegetariańskie

Multimedia

W pobliżu

Restauracja Frykas

Krzeszowice
Krakowska 31

Remiza OSP Krzeszowice

Krzeszowice
Św.Floriana 3

Muzeum Ziemi Krzeszowickiej

Krzeszowice
Krakowska 30

Pizzeria Enzo

Krzeszowice
Krakowska 1

Restauracja Warszawianka

Krzeszowice
Rynek 24

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.