Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Centrum sportowo-rekreacyjne

Paszkówka

N: 19.688924 E: 49.93968

lowiskopaszkowka.pl

dab@lowiskopaszkowka.pl

W zacisznej wsi Paszkówka, w Gminie Brzeźnica, pod dębami, rozpościera się malowniczo położony staw. Od 2009 roku teren ten został przekazany w opiekę Ludowemu Klubowi Sportowemu "Dąb" w Paszkówce. Zadbany teren i zarybiany staw pozwalają miłośnikom wędkowania na korzystanie z oferty. Zaplanowane na cały rok imprezy pozwalają wszystkim chętnym miłośnikom wędkowania na spotkanie się u brzegu Łowiska Wędkarskiego "Pod Dębem". Dla osób chcących systematycznie korzystać z oferty możliwe jest skorzystanie z karnetu na cały rok.

W pobliżu

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.