Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Ośrodek rekreacyjny Kozi Bród

Trzebinia

N: 19.468099 E: 50.206561

www.trzebinia.pl

32 711 74 06

Kozi Bród jest lewobrzeżnym dopływem Przemszy, na obszarze Trzebini osiąga długość 9,7 km. W pobliżu Piły Myślachowickiej wypełnia znajdujący się na rzece zbiornik retencyjny Osowiec dla Elektrowni "Siersza", nad którym znajduje się dobrze wyposażony ośrodek rekreacyjny. Kort tenisowy, boisko do siatkówki lub koszykówki, boisko do siatkowej piłki plażowej, kawiarnia, muszla koncertowa wraz z parkietem tanecznym, plac zabaw dla dzieci otoczone zielenią, kąpielisko strzeżone oraz wodny sprzęt rekreacyjny stwarzają atmosferę pozwalającą zarówno na aktywny, jak i bierny wypoczynek.

Multimedia

W pobliżu

Western Park Trzebinia

Trzebinia
Płocka 6

Restauracja Arkady

Myślachowice
Trzebińska 1

Restauracja Parkowa

Trzebinia
Grunwaldzka 95

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.