Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Dom Kultury Sokół

Trzebinia , Kościuszki 74

N: 19.460303 E: 50.157573

www.trzebinia.pl

Budynek wzniosło w 1912 r. prężnie działające na ziemi trzebińskiej Polskie Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół". W latach 30. XX wieku w Sokole uruchomiono kino, które funkcjonowało pod różnymi nazwami do 1989 r. W 1991 r. decyzją ówczesnych władz samorządowych obiektowi przywrócono dawną nazwę "Sokół", a w 2003 r. przystąpiono do kapitalnego remontu i modernizacji. Obecnie swoją siedzibę ma tutaj Trzebińskie Centrum Kultury, a Kino "Sokół" dysponuje klimatyzowaną salą kinowo-teatralną na 230 miejsc, gdzie można realizować projekcje filmowe, występy teatralne, kabaretowe oraz muzyczne przy doskonałym nagłośnieniu, obrazie i oświetleniu.

Multimedia

W pobliżu

Kino Sokół

Trzebinia
Kościuszki 74

Restauracja - Kawiarnia Del Paso

Trzebinia
Kościuszki 74

Orient Expres

Trzebinia
Kościuszki 57a

Rezydencja Pod Zegarem

Trzebinia
Kościuszki 59

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.