Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Hotel Platan

Chrzanów , Rynek 6

N: 19.405854 E: 50.14265

hotelplatan.pl

recepcja@hotelplatan.pl

32 440 44 00 32 440 44 01 661 991 637

Ekskluzywny Hotel i Restauracja Platan, położony w Chrzanowie w pobliżu autostrady A4, mieści się w starej kamienicy z 1890 r. usytuowanej przy chrzanowskim rynku. Restauracji Platan jest wyjątkowym połączeniem tradycji z nowoczesnością. Niepowtarzalność jej wnętrza tworzą zachowane elementy starych murów, oryginalnie połączone z nowoczesnym wystrojem. Hotel oferuje klimatyzowane pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu, telewizorem z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz z łazienką. Restauracja w hotelu Platan serwuje dania kuchni europejskiej. Codziennie rano dostępne są tu śniadania w formie bufetu oraz bar z dużym wyborem napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Do dyspozycji klientów pozostaje dźwiękoszczelna, klimatyzowana sala konferencyjna na 60 osób, wyposażona w ekran i rzutnik projekcyjny. Hotel jest położony blisko obiektu sportowego z basenem oraz malowniczych terenów leśnych z wyznaczonymi szlakami turystycznymi, ścieżkami rowerowymi i dydaktycznymi dla tych, którzy cenią sobie kontakt z naturą. W odległości 300 m znajduje się Muzeum w Chrzanowie Ireny i Mieczysława Mazarakich, które koncentruje się na historii, faunie, florze i geologii rejonu.

W pobliżu

Cukiernia Linda

Chrzanów
Rynek 2

Restauracja Vasco

Chrzanów
Rynek 11

Restauracja La-cantina

Chrzanów
Aleja Henryka 7

Restauracja Odyseja

Chrzanów
Rynek 14

Restauracja Stare Mury

Chrzanów
Rynek 16

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.