Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Cmentarz żydowski

Chrzanów , Podwale

N: 19.402404 E: 50.135482

www.chrzanow.pl

Muzeum w Chrzanowie opiekuje się cmentarzem żydowskim. Znajduje się on przy ul. Podwale. Sięga on swoim początkiem połowy XVIII w. Nekropolia ta zajmuje obszar 1,71bha i można na niej zobaczyć ponad 3000 macew. Najstarsza z zachowanych pochodzi z roku 1802. Na terenie cmentarza znajdują się dwa ohele. Pierwszy, północny, skrywa pochówek rabina Salomona Bohnera, w drugim, południowym, pochowani są przedstawiciele rodziny Halberstamów.

Multimedia

W pobliżu

Skatepark

Chrzanów
Mydlana 20

Cabańska Fala

Chrzanów
Mydlana 20

Korty tenisowe

Chrzanów
Mydlana 20

U Jerzego

Chrzanów
Świętokrzyska 44

Stereo Bar

Chrzanów
Głowackiego 17

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.