Facebook

Wasze sugestie

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pomysły, sugestie dotyczące treści lub funkcjonowania portalu napiszcie do nas!
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne.

Sugestie

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia, zarejestrowane trasy, uważasz że w naszej bazie są braki i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami!

Sugestie

Jan Gaździk

Olszyny , Zatorska 6

N: 19.452942 E: 50.056946

-

-

32 613 41 06 604 409 780

Jan Gaździk sztuki tworzenia form z wikliny nauczył się już w dzieciństwie od swojego ojca. Chętnie dzieli się swoim bogatym doświadczeniem. W swojej twórczości pan Jan bazuje na wzorcach tradycyjnych oraz na własnych pomysłach. Każdego roku wprowadza nowości lub modyfikacje produktów, dostosowując je do potrzeb rynku. Wyroby pozostają w formie naturalnej. Posiada własną plantację wikliny, największą w okolicy, która obejmuje aż 5 ha pól.

Multimedia

W pobliżu

Zajazd U Tadka

Olszyny
Koszykarska 2

Zamek Lipowiec

Wygiełzów
Podzamcze 2

Kawiarnia Lipowiec

Wygiełzów
Pozdzamcze 1

Restauracja Podzamcze

Wygiełzów
Lipowiecka 3

Szukasz pomysłu na weekend?

Zaplanuj weekend w północno-zachodniej Małopolsce

wycieczki

Skorzystaj z planera

planer
Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.